Спеціальні потреби

Роберт Ґейтс завершив відвідини Китаю


Міністр Роберт Ґейтс відвідує Велику китайську стіну

Міністр оборони Сполучених Штатів Роберт Ґейтс закінчив чотириденні відвідини Китаю. Він заявив, що як цивільні, так і військові лідери готові продовжувати китайсько-американські відносини на наступному рівні.

У середу Ґейтс відвідав ядерний командний центр і оглянув Велику стіну на північ від Пекіну, після чого відлетів до Японії. У п’ятницю міністр прибуде до Південної Кореї.

Міністр Ґейтс висловив задоволення розмовами з командирами у штаб-квартирі ядерної оборони КНР, включно з розмовами про китайську ядерну стратегію. Він також сказав, що командувач центру неподалік Пекіну прийняв запрошення для відвідин штаб-квартири стратегічного командування США у штаті Небраска.

Роберт Ґейтс заявив, що він задоволений результатами візиту, який мав на меті відновити прямі контакти між збройними силами обох країн з метою уникнення непорозуміння і прорахунків. Американський посадовець сказав, що, на його думку, зустрічі «підготували основу для відносин між збройними силами США і Китаю на черговому рівні.

XS
SM
MD
LG