Спеціальні потреби

Актуально

США погрожують накласти додаткові тарифи на китайські товари

США погрожують накласти додаткові тарифи на китайські товари

У середу Палата представників американського Конгресу розглядатиме законопроект щодо методів покарання Китаю, чи інших країн, які занижуватимуть свою національну валюту.

Американські високопосадовці та представники бізнес-кіл звинувачують Китай у маніпуляції курсом юаня, аби зробити експорт китайських товарів на світовому ринку дешевшим. Вони кажуть, що такі дії китайського уряду призвели до втрати мільйонів робочих місць у США і масштабного торговельного дефіциту з Китаєм, який за перших сім місяців 2010-го року сягнув 145 мільярдів доларів.

Законопроект, який розглядатиме Палата представників, надасть американському Міністерству торгівлі право накласти тарифи на товари з країн, які штучно занижують свою валюту.

У середу центральний банк Китаю пообіцяв зробити свою обмінну політику більш гнучкою. З 2008-го року обмінний курс юаня тісно прив’язаний до долара. І хоч у липні цього року уряд Китаю пообіцяв не регулювати штучно свою валюту, вартість юаня з цього часу майже не зросла.

Під час засідання Генеральної асамблеї ООН минулого тижня президент США закликав китайського прем’єр-міністра якнайшвидше вирішити це питання і зменшити напруження у торговельних відносинах між двома країнами.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG