Спеціальні потреби

Іран починає оцінку "чорних скриньок" літака МАУ на тлі новин про усунення доказів з місця катастрофи


Уламки літака рейсу МАУ PS752, який впав біля Тегерана 8 січня 2020 року

Українські слідчі ще не були на місці падіння літака МАУ в Ірані на ранок п'ятниці, тепер на них очікує практично порожнє місце катастрофи. Про це пише CBS на основі повідомлень своєї кореспондентки Елізабет Палмер, якій вдалось побувати на місці.

Місце падіння літака не відгороджене, уламки літака забрали, а невстановлені особи, можливо сміттярі, зачищають район, повідомляє Палмер.

"Практично всі уламки літака забрали вчора, говорять місцеві. Сміттярі тепер зачищають місце. Жодної безпеки. Жодного огородження. Жодних ознак розслідування", - написала кореспондентка у Twitter. Фюзеляж та ніс літака було забрано. Свідки говорять, що перенесення уламків розпочалось у день катастрофи, повідомляє CBS.

У п'ятницю Іран розпочне оцінку "чорних скриньок", оголосила Іранська Організація з цивільної авіації, повідомляють ЗМІ з посиланням на іранські новини. Розшифровка вмісту "чорної скриньки" може тривати один-два місяці, заявили іранські посадовці на прес-конференції у п'ятницю.

Голова установи Гассан Разейфер заявив, що влада перевірить, чи можливо ще відновити і проаналізувати інформацію з записів "чорних скриньок". Якщо вони не зможуть отримати дані, то Іран звернеться за допомогою до Росії, України, Франції, або Канади, заявив посадовець.

В четвер влада Ірану повідомила, що "чорні скриньки" було пошкоджено.

Дивіться також: В «Борисполі» облаштували меморіал пам’яті загиблим. Коментарі родичів і друзів загиблих. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG