Спеціальні потреби

Конгресмен Кріс Сміт розповів про недоліки зовнішньої політики США


Конгресмен від Республіканської партії Кріс Сміт

За словами конгресмена Сміта, через слабку політику США Україна почуває себе залишеною.

Конгресмен Кріс Сміт розкритикував зовнішню політику адміністрації президента Обами, назвавши її нерішучою та слабкою.

«Ми часто говоримо, що «розбіжності залишаються на узбіччі», але я глибоко розчарований політикою президента Обами щодо України, а також Китаю, а також щодо авторитарних і диктаторських режимів по всьому світу. У нього дуже слабка і нерішуча політика стосовно прав людини»,- сказав Кріс Сміт в інтерв’ю «Голосу Америки».

Кріс Сміт один із найвпливовіших членів комітету із закордонних справ у Палаті представників. Він вважає, що Сполучені Штати не вивчили уроків після, на його погляд, провальної політки під час війни на Балканах.

«Наша політика тоді, за президентства Білла Клінтона, була абсолютно безпорадною і слабкою. У наступні роки він уже нарешті щось зробив, але в перші роки війни на Балканах, особливо коли почалися бойові дії в Хорватії, нас там не було. І коли я спостерігаю за подіями в Україні, для мене це як дежавю. Їм потрібна певна допомога, а вони її не отримують», - зазначив конгресмен.

Член комітету із закордонних справ закликає адміністрацію президента приділити більше уваги політиці стримування. Це те, в чому, на його думку, США поступаються Росії.

«Якщо ти приділяєш достатню увагу стримуванню, то ймовірність війни знижується. Якщо ж вагаєшся, демонструєш слабкість, це додає сили диктаторам, надихає їх на дії. Саме це зараз і відбувається, - каже Сміт. - А от росіяни визнають і поважають надійну стратегію стримування, і будучи поінформованими про неї, вони будуть діяти відповідно. Але у нас її немає. І тому, я думаю, Україна відчуває себе залишеною».

Крім того, конгресмен вважає, що помилки політики президента Обами на Близькому Сході призвели до посилення терористичного угруповання ІДІЛ.

«Подивіться, що відбувається на Близькому Сході. Передчасний вивід наших військ з Іраку створив простір для «Ісламської держави». Це серйозні помилки, які мають катастрофічні наслідки. При цьому президент роздає інтерв'ю, посміхається. Він дуже гладкий і красномовний, але це не змінює того факту, що його політика призвела до вакууму і помилок», - підсумовує законодвець.

Дивіться також: Заради Чемпіонату з футболу Росія та Катар "пустили під ніж" права людини

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG