Спеціальні потреби

Папа римський Бенедикт закликав до миру у гарячих точках світу


Папа римський Бенедикт, звертаючись у вівторок із своїм різдвяним посланням до світу, закликав до миру в гарячих точках, включно із Сирією. Папа молився, щоб «мир прийшов до народу Сирії», де в результаті антиурядових заворушень загинули десятки тисяч людей».

Звертаюсь із балкона Собору святого Петра до багатьох тисяч паломників, що зібралися на площі перед собором, він також закликав до миру в Малі, де пов’язані з аль-Кайдою екстремісти окупують частину країни, і в Нігерії, де ісламські екстремісти ведуть криваву кампанію.

Глава Католицької церкви закликав Ізраїль і палестинців виявити «відвагу» і шукати врегулювання кризи та попросив новий уряд Китаю поважати релігію.

Тимчасом тисячі туристів з усього світу зібралися у Віфлеємі, що на Західному Березі, щоб разом святкувати в місці, де, як вважається, народився Ісус Христос.

Минулого місяця Генеральна Асамблея ООН проголосувала в справі визнання Палестинської Автономії країною, що не є членом ООН.

У своїй щорічній передріздвяній проповіді римо-католицький архієпископ і патріарх Єрусалима Фуад Туаль високо оцінив досягнення палестинців і закликав їх до співпраці з ізраїльтянами, щоб покласти край безконечному, як здається, конфлікту.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG