Спеціальні потреби

Папа Франциск закликав до миру в Південному Судані та Сирії


Папа Франциск звертається з посланням «місту і світу» з нагоди Різдва Христового
У зверненні з нагоди Різдва Христового за Григоріанським календарем папа Франциск закликав до миру в Південному Судані та інших неспокійних країнах світу.

Папа, якому 77 років, звертався до десятків тисяч людей, що зібралися в середу на Площі святого Петра, відзначаючи один з найважливіших днів у християнському календарі.

У проповіді, яка відома як «місту і світу» понтифік закликав до «соціальної злагоди» у Південному Судані та діалогу для закінчення конфліктів у Нігерії, Демократичній Республіці Конго, Іраку і Сирії. Він також сказав, що молиться за позитивний результат мирного процесу між Ізраїлем і палестинцями.

Тимчасом у місті Віфлеємі, що на палестинському Західному Березі, біблійному місці народження Ісуса Христа, паломники заповнили церкву з четвертого століття для участі у святкуванні, яке відбувалося при запалених свічках і молитвах зібраних.

У вівторок вночі єрусалимський Єрусалимський патріарх служив Літургію, участь у якій взяв палестинський президент Махмуд Аббас. Серед присутніх були також представники Європейського Союзу та йорданські офіційні особи.
XS
SM
MD
LG