Спеціальні потреби

Держсекретар Гілларі Клінтон відвідала Світову виставку в Шанхаї


Державний секретар США Гілларі Клінтон відвідала світову виставку в Шанхаї. Вона оглянула американський і китайський павільйони, де її вітали радісні натовпи відвідувачів, переважно китайців.

Під час зустрічі у виставковому центрі пані Клінтон сказала шанхайському партійному керівникові, що вона з приємними враженнями відбуде в неділю до Пекіна на економічні й політичні розмови.

Розмови держсекретаря Клінтон, як здається, зосереджуватимуться на справі затоплення південнокорейського військового корабля, відповідальність за що, за всіма ознаками, несе Північна Корея.

Під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ Японії Катсуєю Окадою в Токіо пані Клінтон осудила Пхеньян за затоплення корабля, кажучи, що «провокативні дії несуть за собою наслідки». Вона закликала до «міжнародної відповіді».

Також у п’ятницю президент Південної Кореї Лі Мен Бак назвав інцидент з 26 березня «збройною провокацією». Він зробив цю заяву під час засідання Національної ради безпеки.

У четвер міжнародна група слідчих опублікувала звіт, у якому зроблено висновок, що корабель був затоплений торпедою, запущеною з північнокорейського підводного човна. У результаті атаки загинуло 46 моряків.

XS
SM
MD
LG