Спеціальні потреби

Актуально

Держсекретар США відвідує Камбоджу

У Сієм Реп Гілларі Клінтон відвідала центр для жінок-жертв торгівлі людьми.

Державний секретар США Гілларі Клінтон зустрілась у північній Камбоджі з жертвами торгівлі людьми. Камбоджа є одною із зупинок під час її двотижневої подорожі по країнах Азії.

У місті Сієм Ріп Клінтон відвідала фінансований Сполученими Штатами реабілітаційний центр для дівчат і жінок, які стали жертвами сексуальної експлуатації, ґвалтування і сімейного насильства.

Держсекретар США сказала, що американський уряд далі підтримуватиме програми цього центру, що допомагають потерпілим жінкам отримати професійні навики, де їх навчають шити, такати та англійської мови.

Крім цього, Клінтон відвідала побудований у 12 столітті храмовий комплекс Ангкор-Ват, що знаходиться неподалік, і який внесено до Списку світового культурного надбання ЮНЕСКО.

Держсекретар Гілларі Клінтон також відвідає столичний Пномпень, для розмов з урядовими і опозиційними лідерами.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG