Спеціальні потреби

CША: Росія не дотримується угоди про перемир’я з Грузією


Державний секретар США Гілларі Клінтон

Чільний представник США висловив незадовлення Вашингтона тим, що Росія повністю не дотримується угоди про припинення вогню, якою покладено край її війні з Грузією.

Помічник державного секретаря США з питань Європи Філіп Ґордон заявив, що Росія не вивела своїх солдатів до позицій, де вони перебували перед спалахом боїв.

Як передбачається, державний секретар Гілларі Клінтон порушить це питання під час свого візиту до Грузії, який вона здійснюватиме у рамках, як це називає Державний департамент США, важливого турне країнами Східної Європи та Кавказу.

Клінтон відбуде з Вашингтона до Києва у четвер. У п’ятницю вона матиме зустрічі з українськими керівниками та з колишнім прем’єр-міністром Юлією Тимошенкою. У ході турне пані Клінтон також відвідає Польщу, Азербайджан та Вірменію.

Ґордон сказав, що держсекретар Клінтон закликатиме керівників Вірменії та Азербайджану дотримуватись угод, скерованих на покінчення з їхньою довготривалою, та інколи кривавою, суперечкою щодо Нагірного Карабаху – населеного етнічними вірменами анклаву на території Азербайджану, який домагається незалежності.

XS
SM
MD
LG