Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон повернулася до Державного департаменту


Державний секретар США Гілларі Клінтон повернулася в понеділок до праці після одужання від згустку крові у голові, що змусило її провести три ночі в лікарні.

Її виписано з лікарні минулого тижня. Протягом минулого місяця у неї були проблеми із здоров’ям, включно із шлунковим вірусом і травмою, яка була наслідком зомління на квартирі.

Державний департамент заявив, що пані Клінтон проводитиме зустрічі зі своїми помічниками за закритими дверима, але без прилюдних виступів.

Цьоготижневий графік праці Гілларі Клінтон передбачає зустріч у четвер з візитуючим президентом Афганістану Гамідом Карзаєм.

Під час відсутності в офісі Клінтон розмовляла по телефону зі своїми співробітниками і деякими іноземними посадовцями.

Хвороба змусила держсекретаря відстрочити слухання в Конгресі про атаку у вересні на американське консульство в Бенгазі, в результаті якої загинув посол та ще троє американських громадян.

Службовці Державного департаменту кажуть, що Клінтон і далі хоче дати свідчення в Конгресі на тему атаки в лівійському місті Бенгазі.

На місце пані Клінтон, яка не висловила бажання залишитися на посаді державного секретаря на другий термін президентства Обами, вже призначено сенатора Джона Керрі.
XS
SM
MD
LG