Спеціальні потреби

У четвер в Україну прибуде Гілларі Клінтон


Державний секретар США Гілларі Клінтон готується до турне Східною Європою та кавказьким регіоном. Американський високопосадовець зокрема відвідає Польщу, Азербайджан, Вірменію та Грузію. У четвер пані Клінтон прибуває в Україну. Це буде її першою зупинкою у цій поїздці.

В Києві Гілларі Клінтон зустрінеться з президентом Віктором Януковичем, іншими офіційними особами та з колишнім прем’єр-міністром Юлією Тимошенко. Вона також проведе зустрічі з представниками ЗМІ та громадських організацій.

Напередодні візиту помічник державного секретаря США Філіп Ґордон ще раз наголосив, що політика США щодо покращення взаємин з Росією є корисною для регіону, оскільки країни-сусіди Росії не повинні вибирати - дружити з США чи з Росією. Вони можуть зберігати добрі взаємини з обома державами.

За словами Ґордона США підтримують поліпшення українсько-російських взаємин і сподіваються на збалансовану зовнішню політику Києва:

«Гілларі Клінтон зможе обговорити зовнішню політику України з українськими лідерами і вона чітко заявить те про що ми говоримо з самого початку: що ми не бачимо ці два напрямки - російський та західний - як конкурентні. Ми сподіваємось і очікуємо, що Україна буде налагоджувати добрі взаємини з Європою та Сполученими Штатами намагаючись, одночасно, покращувати взаємини з Росією».


XS
SM
MD
LG