Спеціальні потреби

Актуально

Держсекретар Клінтон перебуває з візитом у Ємені

Гілларі Клінтон

У ході своєї поїздки країнами регіону Перської затоки державний секретар Гілларі Клінтон прибула до Ємену, де заявила про намір США співпрацювати з країною у її боротьбі з тероризмом і подоланні інших проблем.

Після зустрічі з президентом Алі Абдуллою Салехом у столиці країни Сані, пані Клінтон заявила, що США і Ємен стоять перед лицем «спільної загрози» з боку аль-Кайди та інших екстремістських угруповань.

Держсекретар сказала, що США також віддані справі надання економічної допомоги Ємену в рамках партнерства, до якого будуть залучені приватний і публічний сектори обох країн.

У розмові з Алі Салехом пані Клінтон планувала порушити питання пропонованих змін до конституції Ємену, включно з положенням про продовження терміну при владі президента, проти чого виступають США.


У 2006 році президента Салеха було переобрано на семирічний термін. Алі Абдулла Селех керує Єменом від 1978 року і став главою Республіки Ємен коли Єменська Арабська Республіка і Народно-Демократична Республіка Ємен об’єдналися у 1990 році.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG