Спеціальні потреби

Звільнений через повій охоронець Обами обіцяє "здати" колишніх колег


Перед приїздом Обами на 6-й саміт держав Американського континенту в Колумбії, до країни прибули агенти спецслужб США, які мали забезпечити безпеку президента. Одинадцять агентів зі складу групи влаштувати в готелі курортного міста Картахена, де проходив

У Сполучених Штатах триває скандал навколо агентів Секретної служби, що готували безпеку президента Обами до його приїзду в Колумбію. Одинадцятьох охоронців звинувачують у тому, що вони привели до свого готелю повій. Проституція в Колумбії легальна і, якщо усі жінки були старші за 18 років, жодних законів агенти не порушили. Але подібна поведінка могла поставити під загрозу безпеку президента та його оточення, а також псує репутацію американського уряду вдома та за кордоном.

Один з агентів Секретної служби, звільнений після скандалу в Колумбії, обіцяє публічно розповісти про деталі справи. Рон Кесслер, автор книги «Секретна служба президента», звертає увагу на безпрецедентність подібного вчинку:

«Такого ще не було, що агент публічно говорив про те, що відбувається за лаштунками».

Ґреґ Стоукс був одним з менеджерів команди підготовки безпеки до приїзду президента до Колумбії. Рон Кесслер припускає, що Стоукс, виклавши факти неналежної поведінки в цілому агентстві, спробує таким чином виправдати власні дії.

XS
SM
MD
LG