Спеціальні потреби

Коні-Айленд відновили до літнього сезону після урагану "Сенді"


Коні-Айленд нарешті відновили після "Сенді"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Коні-Айленд нарешті відновили після "Сенді"

Минуло півроку з часу, коли один з найбільш нищівних ураганів в історії Сполучених Штатів завдав значної шкоди північно-східному узбережжю країни. «Сенді» спустошив цілі узбережні міста, а в Нью-Йорку знищив історичний парк розваг на Коні-Айленд. Щоправда, ані мешканці міста, ані власники атракціонів не здалися стихії і днями парк повстав з руїн і готовий до чергового літнього сезону.

Понад сто років парк атракціонів Коні-Айленд є місцем розваг, дозвілля та відпочинку для мешканців та гостей Нью-Йорка.

Однак торік, 29 жовтня, парк перетворився на руїну. Того дня ураган «Сенді» обрушився на східне узбережжя США, змітаючи усе на своєму шляху. Атракціони родини Вордеріс, збудовані ще у 1955 році, були майже повністю знищені. Постраждав і один з найвідоміших атракціонів – «Чортове колесо».

Говорить співвласник атракціонів Діно Вордеріс:

«Коли ми прибули сюди і побачили масштаби зруйнувань… це можна було порівняти хіба що зі смертю».

Діно – третє покоління Вордерісів, задіяних у сімейному бізнесі.

«Це дійсно було рівнозначне смерті, тому що багато речей є історичними», – каже він.

Родина Вордерісів вирішила за будь-яку ціну відбудувати атракціон. Діно найняв бригаду робітників, яких він знав ще з дитинства, і вони занурилися у роботу. Розчищенням і ремонтом керував батько Діно, Стів.

Його дядько, Денис, займався організаційними питаннями і фінансами. Родині довелося позичити досить велику суму грошей на закупівлю нових частин і устаткування.

Співвласник атракціонів Денис Вордеріс говорить:

«Це боляче, коли старі частини обладнання, яким по 70-80 років, опиняються під водою і їх неможливо відремонтувати. Це особливо боляче викидати».

Співвласник атракціонів Стів Вордеріс каже:

Родина Вордерісів вирішила за будь-яку ціну відбудувати атракціон. Діно найняв бригаду робітників, яких він знав ще з дитинства, і вони занурилися у роботу. Розчищенням і ремонтом керував батько Діно, Стів.
«Можливо ми зуміємо це полагодити. Луїс! Не викидай цього молодика, добре? Ми його заберемо і спробуємо залатати».

Діно підкреслює, що після трьох місяців інтенсивної роботи атракціони були готові до запуску, каруселі відреставровані, опудала оновлені:

«Ми зберегли пару старих реліквій, але більшість ми замінили. Нові механізми, мотори, нові страшилки. Так що цього літа ви зможете побачити багато всього нового».

Відкриття парку було дуже хвилюючим. На урочисту церемонію з’їхалося чимало відомих постатей, не говорячи вже про самих мешканців Нью-Йорка.

Розчулена увагою, родина Вордерісів запропонувала безкоштовний проїзд на своїх атракціонах. Говорить Діно:

«Я не міг бути більш щасливим. Все спрацювало, як ми собі запланували. Всі атракціони відреставровані і в робочому стані. «Чортове колесо» готове на всі 100 відсотків. Я дуже задоволений».

Більшість того, що знищив ураган «Сенді» в Нью-Йорку та Нью-Джерзі, вже відбудували. Але мабуть ніде не було це так помітно як тут, у парку атракціонів Коні-Айленд.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG