Спеціальні потреби

У збройних сутичках у Кіншасі загинуло 40 озброєних нападників


Офіційні особи в Демократичній Республіці Конго повідомили, що в понеділок урядові війська відбили збройні атаки на три столичні райони. Сили безпеки вбили 40 нападників і кількох затримали.

Представник уряду Ламбер Менде заявив, що десятки озброєних осіб атакували міжнародний аеропорт, державну телевізійну станцію і штаб-квартиру збройних сил у Кіншасі. За його словами, по кілька нападників загинуло в кожному із цих трьох місць.

Менде назвав нападників «терористами», але додав, що про них нічого не відомо, і що метою атак, як здається, було перешкодити святкуванням з нагоди Нового року. Він закликав мешканців Кіншаси продовжувати щоденне життя і не піддаватися погрозам.

Проте репортер Голосу Америки в Кіншасі повідомляє про спорадичний вогонь до середини дня і що більшість мешканців залишаються вдома. Згідно з повідомленнями, поліція і солдати втримують контрольні пунки по всьому місті.

У попередніх повідомленнях було сказано, що в різних районах Кіншаси сталися збройні сутички, і що в телевізійній станції озброєні особи взяли заручниками репортерів. Перед тим, які вдалося припинити телевізійну програму, нападники передали антиурядові заяви.

Інтенсивну стрілянину також було чути в міжнародному аеропорту. Озброєні особи відкрили вогонь неподалік Міністерства оборони країни.

Посольство США в Кіншасі заявило, що отримало кілька повідомлень про збройні сутички і порадило громадянам США уникати районів, де збиралися натовпи людей. Як сказано, надійшли повідомлення про закриття міжнародного аеропорту.

Відео - найголовніше

«Митці у війні». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00
XS
SM
MD
LG