Спеціальні потреби

Актуально

Комітет Конгресу схвалив законопроект, де закладено більше допомоги Україні, ніж цьогоріч

Комітет Палати представників з питань асигнувань схвалив законопроект щодо фінансування програм Державного департаменту та зарубіжних операцій на 2022 фінансовий рік. В ньому заклали 481,5 мільйона доларів на програми допомоги Україні. Це на 28,5 мільйона більше, ніж у поточному році, повідомляє посольство України в США.

Зокрема, 125 мільйонів пропонують виділити для безпекової допомоги Україні за статтею «Міжнародне військове фінансування». Це також більше, ніж у 2021 році - на 10 мільйонів, зауважили у відомстві.

На додачу, у законопроект внесли правку, яка забирає в адміністрації США право звільняти від санкцій під умовою національного інтересу. Саме з таким обґрунтуванням у Білому домі вирішили звільнити від санкцій основну компанію, що відповідальна за діяльність Північного потоку-2 - Nord Stream 2 AG, а також її керівника Маттіаса Варніга.

Крім цього, профільний підкомітет з питань оборони схвалив законопроект щодо фінансування Міноборони США на 2022 фінансовий рік. Він передбачає виділення Україні 275 мільйонів доларів безпекової допомоги по лінії Пентагону за програмою «Ініціатива безпекової допомоги Україні».

Дивіться також: Каптур внесла поправку до Бюджетного закону, яка забирає право у Білого Дому знімати санкції під умовою націнального інтересу.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG