Спеціальні потреби

Актуально

Нічний художник графіті у столичному Вашингтоні

Нічний художник графіті у столичному Вашингтоні

Якщо спитати пересічного мешканця американської столиці, чиє ім’я в місті у 80-их роках було у всіх на слуху, то майже кожен назве Диско Дена. Втім, запам’ятався він не якимись великими заслугами, а тим, що неабияк надокучив мешканцям столичного Вашингтона своїми графіті. Його ім’я, написане різнокольоровими фарбами, було усюди – на стінах будинків, у підземних переходах, на коробках електричних трансформаторів.

Натхнення у невідомого художника з’являлось здебільшого вночі, а зранку мешканці міста бачили напис «Cool Disco Dan» на всьому, що трапилося Дену на шляху. Кілька разів поліції навіть вдалося його спіймати. Дена відпускали із застереженням накласти штраф, однак це не надовго стримувало його натхнення.

Витівки нічного художника, яким виявився диск-жокей Ден Хоґ, припинились лише після допомоги психіатра. І хоч із середини 80-их років Ден покинув своє хобі, його графіті досі «прикрашає» стіни багатьох споруд в американській столиці, а сам Ден навіть став прототипом героїв кількох художніх книжок.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG