Спеціальні потреби

Індустрія фаст-фуду «частково винна» у потужності пандемії COVID-19 - британські вчені


У статті в «Британському медичному журналі» дослідники Лондонської школи медицини та стоматології Університету Королеви Мері (Лондон) стверджують, що індустрія харчування частково винна у потужності пандемії коронавірусу. Вони закликають компанії навколо світу негайно припинити рекламу продуктів швидкого харчування, а уряди – змусити індустрію змінити виробництво їжі та напоїв, які є шкідливими для здоров’я споживачів.

Епідемія ожиріння, говорять дослідники, є наслідком проживання у середовищі, в якому «важко не споживати зайві калорії»

Вчені вказують на низку досліджень, в яких ожиріння є незалежним фактором ризику, що веде до більш важкого перебігу хвороби та навіть смерті. Одне дослідження встановило залежність рівня ожиріння зі смертністю – від зростання ризику на 27% ( Індекс маси тіла – 30-34.9) до більш ніж вдвічі із індексом маси тіла понад 40.

Серед пояснень – вразливість людей із високою масою тіла до ураження вірусом, зниження імунної відповіді організму та послаблена потужність роботи легень.

Епідемія ожиріння, говорять дослідники, є наслідком проживання у середовищі, в якому «важко не споживати зайві калорії».

Окремо автори критикують кампанії соціальної відповідальності, які нещодавно запустили компанії харчової індустрії, які часто є нічим іншим, ніж «використанням пандемії як ринкової можливості» (наприклад, пропонуючи півмільйона «посмішок» у формі донатів із обличчям працівників національного інституту здоров’я»).

Дивіться також: Яким є вплив високої температури на Covid-19? Відео

Яким є вплив високої температури на Covid-19? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Старша редакторка Української служби «Голосу Америки», ведуча, журналістка і продюсерка. Цікавиться політикою, відносинами України-США, соціальними питаннями та медициною, але найбільш любить розповісти гарну людську історію. Робить включення із місця подій, запускає нові проекти та програми, із 2017 року редагує та регулярно дописує до рубрики «Блоги» на веб-сайті служби. Працювала репортером газети «Киевские Ведомости» та програми «Погляд у світ» (УТ-1), сценаристом та журналістом культового шоу «Без Табу з Миколою Вереснем» (1+1). Дописувала до десятка газет і журналів. Співпрацювала з CNN та BBC. Після навчання у США обійняла посаду радника Координатора проектів ОБСЄ в Україні з питань мас-медіа, де протягом двох років запустила десятки проектів, спрямованих на розвиток вільних ЗМІ та зменшення напруги між регіонами країни. Автор двох книг та документального фільму (канал СТБ). Здобула диплом магістра історії КНУ імені Тараса Шевченка та магістра журналістики Університету штату Огайо (Атенс). Мама сина.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG