Спеціальні потреби

Актуально

Держдеп відзначив роль релігійних організацій у протидії пандемії

На фото: будівля Держдепу у Вашингтоні, США

Уряд США відзначає, що для подолання пандемії COVID-19 необхідна участь глобальних релігійних суб'єктів та інститутів. Текст відповідної заяви розміщено на сайті Державного департаменту США.

Як відзначає заява Держдепу США, релігійні організації та лідери допомагають доланню сумнівів щодо вакцин, а релігійні об'єкти відіграли ключову роль у зусиллях щодо вакцинації, та ін.

Державний департамент також вказує, що релігійні організації протидіють мові ненависті та підбурюванням до насильства під час пандемії.

"Чимало релігійних суб'єктів регулярно використовують свої платформи, мережі, та інші засоби, щоб протидіяти тим, хто використовує пандемію для просування расизму, релігійної нетерпимості, та ксенофобії", - відзначає уряд США.

Дивіться також: Джо Байден закликає до збереження глобальних лісів, інвестувати у "поглиначі вуглецю"

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG