Спеціальні потреби

Найбільше зростання нових випадків COVID-19 за день у світі


У Барселоні в неділю 21 червня люди заповнили громадські місця після того, як іспанський уряд скасував надзвичайний стан, що упродовж трьох місяців вимагав дотримуватися жорсткого карантину

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оприлюднила дані, які засвідчують, що пандемія коронавірусу у світі і далі розростається.

У неділю 21 червня ВООЗ повідомила, що за минулу добу було зареєстровано 183 000 нових заражених.

Бразилія стала лідером - 55 000 нових випадків, а за нею йшли США - 36 000 та Індія - 15 000.

У Німеччині, яку досі називали одним з прикладів стримування коронавірусу, повідомили, що коефіцієнт зараження коронавірусом у неділю піднявся до 2,88.

Такий показник, кажуть фахівці, означає, що кожні 100 носіїв COVID-19 заражають 288 інших людей.

Для того, щоб епідемія йшла на спад, необхідно, щоб коефіцієнт зараження був нижче одиниці.

“Ми перебуваємо на складному і небезпечному етапі”, - сказав генеральний директор ВООЗ Тедрос Адганом Ґебреєсус і наголосив на важливості карантину та інших заходів, хоча у багатьох країнах уряди намагаються поступово повертати життя до норми.

Президент США Дональд Трамп казав, що зростання показників заражень показує, що людей більше перевіряють на коронавірус.

“Коли ви робите стільки аналізів, то будете виявляти більше випадків. Тому я сказав своїм людям: “Зменшуйте тестування”, - заявив Трамп на виборчому мітингу у суботу.

Білий дім згодом повідомив, що президент на мітингу висловлювався жартівливо.

Фахівці наполягають, що велику кількість виявлених нових заражень не можна пояснити лише збільшенням аналізів.

Зокрема про це у неділю на американському телеканалі FoxNews сказав Том Інґлсбі, який в університеті Джонса Гопкінса очолює Центр безпеки здоров’я в Школі суспільної охорони здоров’я Блумберґа.

У Бразилії, яка за кількістю виявлених заражень COVID-19 (понад мільйон) вийшла на друге місце у світі після США (2,2 мільйона), президент Жаїр Болсонару заявив, що коронавірус - це просто як грип.

Болсонару заявив, що карантин і правила дистанціювання між людьми лише шкодять економіці, яка вже у важкому стані.

Дивіться також: Нью-Йорк з понеділка починає другу фазу виходу з карантину

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG