Спеціальні потреби

Морпіхи США навчатимуться взаємодіяти з українцями та росіянами


Американські морські піхотинці

У популярній службі оголошень Craigslist з’явилося оголошення про те, що компанія Glacier Technology Solutions LLC шукає чоловіків українського та/чи російського походження для участі в навчаннях глибокого занурення з морськими піхотинцями США. Навчання відбуватимуться у місті Oceanside, штат Каліфорнія, з 29 по 31 березня.

Як пояснив «Голосу Америки» представник компанії Денис Михайленко, деталей навчання вони не знають, але їх мета – змоделювати ситуацію, в якій американські морські піхотинці діють в середовищі українців та росіян, отримати певні мовні та культурні навички.

Всього вони набирають 40 чоловіків у віці 18-65 років, які будуть, по суті, грати самих себе за 19 доларів за годину. Також вони шукали і жінок, але вже мають більше бажаючих, ніж п’ять вакансій, передбачених планом навчань.

Їх компанія, говорить Михайленко, постійно співпрацює з американськими морськими піхотинцями, рекрутуючи учасників навчань глибокого культурного занурення. Але це вперше, коли ЗС США попросили їх найняти українців та/ чи росіян. Один раз вони проводили навчання з грузинами, але переважно до подібних навчань залучають вихідців з Афганістану та Іраку.

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Старша редакторка Української служби «Голосу Америки», ведуча, журналістка і продюсерка. Цікавиться політикою, відносинами України-США, соціальними питаннями та медициною, але найбільш любить розповісти гарну людську історію. Робить включення із місця подій, запускає нові проекти та програми, із 2017 року редагує та регулярно дописує до рубрики «Блоги» на веб-сайті служби. Працювала репортером газети «Киевские Ведомости» та програми «Погляд у світ» (УТ-1), сценаристом та журналістом культового шоу «Без Табу з Миколою Вереснем» (1+1). Дописувала до десятка газет і журналів. Співпрацювала з CNN та BBC. Після навчання у США обійняла посаду радника Координатора проектів ОБСЄ в Україні з питань мас-медіа, де протягом двох років запустила десятки проектів, спрямованих на розвиток вільних ЗМІ та зменшення напруги між регіонами країни. Автор двох книг та документального фільму (канал СТБ). Здобула диплом магістра історії КНУ імені Тараса Шевченка та магістра журналістики Університету штату Огайо (Атенс). Мама сина.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG