Спеціальні потреби

Сенатор Круз відвідає Україну


Сенатор Тед Круз
Сенатор Тед Круз має намір відвідати Україну ще до кінця місяця і зустрітися з лідерами протестного руху, який усунув від влади проросійського Януковича, повідомили в апараті законодавця.

Круз часто згадується в числі ймовірних претендентів на Білий дім, і його турне, в ході якого він також відвідає інші країни Східної Європи та Ізраїль, можна розглядати як спробу продемонструвати свою компетенцію в питаннях зовнішньої політики.

Терміни та деталі інших зупинок сенатора поки не оприлюднені. При цьому 25 травня в Україні пройдуть президентські вибори.

Республіканець Круз є членом комітету Сенату з питань збройних сил. Організатором поїздки виступає консервативна зовнішньополітична організація Secure America Now, і Круз буде єдиним законодавцем у складі групи, повідомили в його апараті.

«Сенатор Круз з нетерпінням чекає зустрічі з лідерами і впливовими людьми в кожному з цих регіонів, щоб вислухати їхні проблеми, дізнатися про їхні ідеї і досвід та краще усвідомити ситуацію на місцях», – сказала прес-секретар сенатора Кетрін Фрейзер.

Круз заявляв, що США повинні розмістити батареї ПРО в Польщі і Чехії в якості гарантій для Східної Європи, а також виступав за експорт зрідженого природного газу для скорочення залежності України від Росії.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито

Відео

Відео затримання Навального. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00
XS
SM
MD
LG