Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Тед Круз не висловив підтримки президентському кандидату Дональду Трампу

  • Голос Америки

Тед Круз промовляє на з’їзді Республіканської партії

На з’їзді Республіканської партії в Клівленді промова сенатора з Техасу і колишнього претендента на кандидата в президенти Теда Круза викликала несхвальні вигуки, коли він однозначно не підтримав президентського кандидата Дональда Трампа.

Тед Круз був одним з останніх суперників у змаганні за номінацію, під час якого Трамп назвав його «брехливим Тедом». Однак, як і більшість із значного числа республіканских претендентів, він прибув на партійний з’їзд у Клівленді, що у штаті Огайо, щоб виступити з промовою до делегатів і мільйонів людей по всій країні, що спостерігають з’їзд вдома.

«До тих, хто слухають, не залишайтесь вдома в листопаді, сказав Круз. – Підніміться, і говоріть, і голосуйте згідно зі своїм сумлінням». Дещо пізніше делегати від штату Нью-Йорк знову вимагали від Круза, щоб він офіційно підтримав республіканського кандидата в президенти – Дональда Трампа.

Трамп на сторінці у Twitter написав, що Круза зустріли несхвальні вигуки. Він бачив текст промови дві години раніше, але все-таки дозволив йому говорити. Це не страшно.

Трамп виступить з прововою на з’їзді у четвер ввечері.

Дивіться також: Спільна мова з Росією, чи озброєння України "до останнього подиху"? Республіканці обирають

Спільна мова з Росією, чи озброєння України "до останнього подиху"? Республіканці обирають. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:44 0:00

XS
SM
MD
LG