Спеціальні потреби

Тед Круз не висловив підтримки президентському кандидату Дональду Трампу


Тед Круз промовляє на з’їзді Республіканської партії

На з’їзді Республіканської партії в Клівленді промова сенатора з Техасу і колишнього претендента на кандидата в президенти Теда Круза викликала несхвальні вигуки, коли він однозначно не підтримав президентського кандидата Дональда Трампа.

Тед Круз був одним з останніх суперників у змаганні за номінацію, під час якого Трамп назвав його «брехливим Тедом». Однак, як і більшість із значного числа республіканских претендентів, він прибув на партійний з’їзд у Клівленді, що у штаті Огайо, щоб виступити з промовою до делегатів і мільйонів людей по всій країні, що спостерігають з’їзд вдома.

«До тих, хто слухають, не залишайтесь вдома в листопаді, сказав Круз. – Підніміться, і говоріть, і голосуйте згідно зі своїм сумлінням». Дещо пізніше делегати від штату Нью-Йорк знову вимагали від Круза, щоб він офіційно підтримав республіканського кандидата в президенти – Дональда Трампа.

Трамп на сторінці у Twitter написав, що Круза зустріли несхвальні вигуки. Він бачив текст промови дві години раніше, але все-таки дозволив йому говорити. Це не страшно.

Трамп виступить з прововою на з’їзді у четвер ввечері.

Дивіться також: Спільна мова з Росією, чи озброєння України "до останнього подиху"? Республіканці обирають

Спільна мова з Росією, чи озброєння України "до останнього подиху"? Республіканці обирають. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:44 0:00

XS
SM
MD
LG