Спеціальні потреби

Актуально

Вашингтон приваблює дедалі більше іноземних туристів

Представники федеральної влади кажуть, що економічний спад у США змушує багатьох американців скорочувати, або навіть скасовувати свої традиційні плани щодо канікул. Проте, число туристів, які відвідують американську столицю збільшується із певних причин.

Загальна кількість відвідувачів у Вашингтоні зростає за рахунок іноземних туристів, які надолужують спад у кількості американців, що відвідують свою столицю. Еліот Ферґюсон, який очолює Міську раду туризму, пояснює:

«Кількість американців, які відвідують вашингтонський регіон, зменшилась і впала майже до 5 відсотків. Одначе, наплив іноземних туристів надає нам оптимізму».

Ферґюсон каже, що рівень заповнення вашингтонських готелів у червні був звичний – приблизно 76 відсотків.

У минулому році, Вашингтон відвідали один мільйон чотириста тисяч іноземних туристів, що на 9 відсотків більше, ніж у 2008 році. Чимало туристів прибуває з Бразилії, як наприклад, Ракел Суареш. Він говорить:

«Бразильці прибувають до Вашингтону подивитися і насолодитися всесвітньо відомими пам’ятниками та музеями. А сьогодні менше візових вимог, що полегшує бразильцям подорож до США».

Останнім часом кількість відвідувачів Вашингтона із Бразилії збільшилась на 29 відсотків. Все більше туристів тепер з Великобританії, Німеччині, Австралії, Франції та Китаю. Туристка з Китаю Вень Ян говорить«Це велика держава і відвідавши Капітолійський пагорб, я побачила, як вона була заснована і звідки походить».

Туристичні експерти кажуть, що іноземні відвідувачі витрачають більше грошей, ніж американські туристи, зупиняючись у вашингтонських готелях в середньому на 7 днів. Опріч коштів, пов’язаних із харчуванням і оплатою готелю, іноземці витрачають у середньому 2 тисячі доларів. Еліот Ферґюсен пояснює:

«Іноземці – це частина туристичного ринку, що зростає найшвидше. Це один з найменших сегментів ринку, але надзвичайно важливий з економічної точки зору. Іноземні туристи більше витрачають, залишаються довше і їхня валюта є тепер в набагато кращому стані, ніж долар».

Частиною кампанії, мета якої привабити іноземних відвідувачів до Вашингтона, є спеціальний відеофільм. Автори ролика підкреслюють красу міста та безкоштовні музеї. Американська столиця також створила Інтернет-сайт, аби привабити іноземних відвідувачів. Рекламують не лише Вашингтон, але і його чудове місце знаходження. Президент Туристичної ради Мет Ґефні розповідає:

«За дві години їзди від міста ви можете опинитися в горах Блу Ридж, або спробувати вино у винарнях Вірджінії чи Меріленда, а трошки дальше є чудові пляжі на Атлантичному Океані».

Отож у Вашингтоні сподіваються, що кількість іноземних відвідувачів столиці США лише зростатиме.

Всі новини дня

Громадяни Росії в Латвії мають скласти іспит на знання латвійської, інакше депортація. Відео

Половина з тих, хто прийшов на екзамен його успішно складають. Решта виправдовуються, що протягом багатьох років не знайшли можливості вивчити латвійську мову, бо їм вистачало російської.

ЗСУ тепер мають свій "фірмовий" почерк – унікальний шрифт, розроблений дизайнером із Сум. Відео

Збройні сили України тепер мають свій "фірмовий" почерк, унікальний шрифт, розроблений дизайнером із Сум. Які українські традиції використали в роботі над шрифтом для ЗСУ, і чому армія Німеччини користується стилем, який розробили росіяни?

Росія заблокувала експорт зерна з українських портів. ООН нагадує про голод, каже, що ситуація "дуже серйозна"

Судно New Victory під прапором Белізу перевозить зерно в рамках Чорноморської зернової ініціативи ООН, протока Босфор у Стамбулі, Туреччина, 12 травня 2023 року. REUTERS/Yoruk Isik

Російська федерація повідомила Спільний координаційний центр (СКЦ) у Стамбулі про обмеження реєстрацій суден в українському порту Південний.

Незважаючи на загрозу продовольчої кризи та голоду у низці країн, Росія таким чином блокує експорт зерна з України та мотивує це своє рішення бажанням відновити експорт власного аміаку територією України.

Про це 1 червня повідомив Стефан Дюжаррік, речник Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй.

“Ми стурбовані постійним уповільненням реалізації Чорноморської ініціативи”, - сказав Дюжаррік. Та зокрема повідомив, у травні експорт зерна та інших культур становив менше половини обсягів, відправлених у квітні. Так, у травні з українських портів вийшли 33 судна. Лише 3 з них – з порту Південний.

“Це дуже серйозна ситуація. Треба рухатися вперед. Ініціативу планується відновити 17 липня”, – сказав Дюжаррік.

Раніше ООН заявляла, що не має запасного плану на випадок, якщо Росія вийде з угоди, що дозволяє Україні експортувати зерно на міжнародні ринки.

“Глобальні гарячі точки голоду зростають, про що ми вас регулярно сповіщаємо”, - наголосив Дюжаррік. Він також запевнив, що секретаріат ООН надав практичні пропозиції “всім сторонам”.

Як повідомляв Голос Америки, 31 травня ООН заппропонувала Україні, Росії й Туреччині почати підготовку до відновлення транзиту російського аміаку через Україну. Це одна з “вимог” Кремля, у разі невиконання якої Росія погрожувала заблокувати експорт зерна з України.

Мінінфраструктури України 1 червня повідомила, що українська сторона надіслала листа до СКЦ з вимогою відновити повноцінну роботу. Йдеться про діяльність СКЦ у складі 3 інспекційних команд та 9 інспекцій на день. “Українські інспектори наразі перебувають в СКЦ та готові негайно приступити до роботи в разі відновлення реєстрації суден”, - інформує міністерство.

“Сподіваємося, що партнери по [зерновій - ред.] Ініціативі все ж таки знайдуть рішення та припинять цей шантаж Росії всього світу. Адже значення Зернової Ініціативи вже доведено світовим продовольчим ринком і світ не має мовчати”, - йдеться у оприлюдненій заяві Мінінфраструктури.

У ній також йдеться про 7 місяців “саботажу та гальмування роботи з боку російської делегації в СКЦ”, у результаті чого світ недоотримав мінімум 20 млн тонн продовольства.

За інформацією відомства, упродовж 10 місяців роботи Зернової ініціативи експортовано понад 30,5 млн тонн продукції українських аграріїв.

Українську “Мавку” показують на великих екранах у США. Відео

Українську “Мавку” показують на великих екранах у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:37 0:00

Українська “Мавка” збирає зали глядачів в американських кінотеатрах. Анімаційний фільм за мотивами Лісової пісні Лесі Українки вийшов у прокат на великих екранах у США.

Чи може Україна завдавати ударів по території Росії? Коментарі законодавців США. Відео

Упродовж травня Росія здійснює повітряні атаки на українські міста, зокрема на Київ, ледь не щодня. Як на це реагують в Конгресі? Що кажуть про можливість України завдавати ударів по території Росії? І як пропонують притягнути росіян до відповідальності?

Більше

XS
SM
MD
LG