Спеціальні потреби

Найбільші у світі дерева, секвої, загортають у протипожежні ковдри


FILE - A tourist stands next to the General Sherman giant sequoia at Sequoia National Park in California, March 9, 2014.

В американській Каліфорнії пожежники обгортають найбільші в світі дерева, секвої, у протипожежні ковдри з алюмінієвої фольги. Таким чином влада прагне захистити парк "Гігантський ліс" від лісових пожеж, які поширюються в регіоні.

В четвер лісова пожежа почала рух у напрямку до "Гігантського лісу". За оцінками пожежників, полум'я може дістатись секвой вже за добу, пише San Francisco Chronicle.

В парку ростуть 5 з 10 найбільшиї секвой світу. Зокрема, вогонь загрожує найбільшому за об'ємом у світі дереву "Генерал Шерман". Це дерево, віком більше 2 5000 років сягає 80 метрів у висоту.

Минулого року пожежа "Кастл" знищила від 10% до 14% всіх секвой, повідомляє Національна паркова служба США. В службі зауважують, що руйнування відбулись попри те, що "секвої стояли тисячі років і адаптовані до лісових пожеж малої та змішаної інтенсивності".

"Пожежі малої та змішаної інтенсивності, які випалюють низьку рослинність і розчищають гілки - це добре, - наводить San Francisco Chronicle слова Крістен Шайв, головної науковиці Служби національних заповідників Каліфорнії. - Деякі невеликі райони вогню високої інтенсивності траплялись в історії і це важливо. Але зараз регіони високої інтенсивності вогню поширились в небачених за всю історію масштабах".

В статті використано матеріал san Francisco Chronicle.

Дивіться також: У Флориді жінка відігнала алігатора веслом. Відео

У Флориді жінка відігнала алігатора веслом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:34 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG