Спеціальні потреби

Актуально

Щонайменше 501 дитина загинула під час війни Росії в Україні - ООН

Школа після ракетних обстрілів в Краматорську, 6 березня 2023 року (Photo by Aris Messinis / AFP)

З часу ескалації війни Росії в Україні в лютому 2022 року було вбито щонайменше 501 дитину, 1000 дітей поранено, згідно з даними Дитячого фонду ООН UNICEF.

Справжня кількість, ймовірно, значно більше, вказала виконавча директорка UNICEF Кетрін Рассел. Вона назвала це "трагічною віхою" і додала, що "діти та родини в Україні сплачують найвищу ціну за цю жорстоку війну. За кожною цифрою - розірвана родина, яку змінили назавжди. Це крає серце".

Рассел нагадала, що UNICEF надає допомогу дітям, але вказала, що "зрештою, дітям та родинам потрібен мир".

Раніше в понеділок ООН озвучило свої оцінки жертв війни Росії в Україні, серед цивільних. Загалом з 24 лютого по 2 квітня 2023 року 8451 цивільну особу було вбито, а 14 156 осіб отримали поранення. Справжні цифри, ймовірно, вищі, йдеться в повідомленні.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG