Спеціальні потреби

Представники Національного комітету Демократичної обрали голову своєї партії

  • Голос Америки

Представники Демократичної партії США обрали свого лідера, завданням якого буде відбудувати партію після принизливої поразки на користь республіканця Дональда Трампа.

Вибори нового голови партії відбулися в суботу в Атланті. В голосуванні взяло участь 439 членів Демократичного національного комітету.

Серед провідних кандидатів на посаду були конгресмен зі штату Міннесота Кіт Еллісон і міністр праці за правління президента Барака Обами Том Перес. Перес здобув 213 плюс голосів, а Еллісон - 200. Один голос був поділений між двома кандидатами і ще один отримав зовсім інший кандидат.

Перес, який вважався кандидатом демократичного істаблішменту, є сином іммігрантів з Домінікани, а прогресивний Еллісон був першим мусульманином, якого будь-коли обрали до Конгресу.

Хоча вибори матимуть вплив на майбутнє партії, деякі політичні спостерігачі вважали вибори партійного голови боротьбою між представниками президентських кандидатів-суперників Гілларі Клінтон і Берні Сандерсом.

Новий голова очолюватиме партію, яка втратила багато грошей на виборах 2016 року, але краще зорганізувалась в ході протестів в опозиції до президента Трампа.

Голова мусить очолити зусилля з оновлення партії після важких втрат на посередніх виборах до Конгресу у 2010 і 2014 роках. Вибори у 2018 році стануть нагодою для партії перемогти у тих штатах, де зміни кордонів виборчих округів дозволити Республіканській партії здобути вирішальну перемогу.

Дивіться також: Екстрадиція Фірташа допоможе Україні зменшити його негативний вплив на країну в цілому - екс-посол США в Україні Гербст

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG