Спеціальні потреби

Докази брехні Манафорта надали суду прокурори США


Пол Манафорт

Команда спецпрокрора США Роберта Мюллера надала детальну інформацію суду на підтримку того, що колишній очільник передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт надавав брехливі свідчення, порушуючи угоду про визнання провини.

Інформація команди спецпрокурора складалась з довідки на 31 сторінку підписану агентом ФБР Джефрі Віландом, який брав участь у більше десятка розмов з Манафортом під час його співпраці зі слідством Мюллера. Також додається 157 сторінок доказів. Саме звинувачення проти Манафорта у брехні стали причиною бажання прокурорів розірвати угоду з ним про співпрацю зі слідством.

Значну частину тексту документів поданих спецпрокурором закрито спеціальним чорнилом, для того, щоб захистити конфіденційну інформацію про свідків, або запобігти розголошенню важливих для слідства даних. Однак слідство не стало приховувати ім'я Кілімніка – партнера Манафорта по бізнесу, якого також підозрюють у зв'язках з російськими спецслужбами, зауважує CNN. Агентство припустило, що саме особу Кілімніка прокурори вважають центральною в цій справи.

Докази брехні Манафорта надали суду прокурори США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Серед іншого, з документів випливає, що спецпрокурор США звинуватив Манафорта у неправдивих свідченнях про його контакти з Костянтином Кілімніком.

Раніше прокурори звинувачували Манафорта в тому, що він надавав дані опитувань стосовно президентської кампанії 2016 року Кілімніку.

Юристи Манафорта минулого тижня заявили, що він не брехав слідству навмисно, а говорив правду " у міру можливостей", пише The Hill.

Дивіться також: ​Трамп: "Я ніколи не працював на росіян"

Трамп: "Я ніколи не працював на росіян". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:26 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG