Спеціальні потреби

До Сенату внесено проект резолюції проти включення Росії до складу G7: "Росія має припинити нелегальну окупацію Криму та Донбасу"


Дік Дурбін

Сенатор-демократ від штату Іллінойс Дік Дурбін вніс на розгляд проект резолюції проти включення Росії до складу G7, повідомляє його прес-служба. Дурбін є спів-головою Групи підтримки України у Сенаті США (Ukraine Caucus - прим. ГА).

Законодавець закинув президенту США Дональд Трампу, що той "замість того, щоб використати усі наявні інструменти для відбиття російської загрози нашим військовим, нашим виборам, суверенітету та демократичним націям в цілому світі, президент Трамп прагнув нормалізувати відносини США та винагородити Кремль".

За словами Дурбіна, документ дає зрозуміти, що сенат буде виступати проти відновлення "Групи восьми" за участю Росії, якщо Москва не припинить "свої зловмисні дії проти України, США і союзників".

Текст резолюції відзначає, що Росія повинна: "припинити свою нелегальну окупацію Криму та Донбасу; припинити зловмисні дії проти США та їх союзників; та припинити будь-які винагороди щодо військовослужбовців Збройнсих сил США".

Дивіться також: Переговори в Європі стосовно виходу з економічної кризи

Переговори в Європі стосовно виходу з економічної кризи. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG