Спеціальні потреби

Скорочення місцевих бюджетів у США боляче б’ють по місцевих громадах


Відтепер у місті Топіка, штат Канзас, питання домашнього насильства не входить у сферу регулювання законом. Рада міста голосами сім проти трьох виключила домашнє побиття з переліку протизаконних дій.

«Я думаю, це дуже сумний день. Це рішення надсилає дуже поганий сигнал», – каже член Ради міста Деніз Евергарт.

Це рішення є вимушеною відповіддю на скорочення місцевого бюджету. До того довгий час тривали дебати, хто має платити за впровадження подібних справ – повіт чи місто. Минулого місяця окружний прокурор повіту взагалі припинив розслідування справ домашнього насильства, заявивши, що місто повинно самостійно забезпечувати виконання цього закону. Замість цього місто взагалі від закону відмовилось. Жертви побиття тепер страждають і від сперечань бюрократів

«У нас є справи, які лежать на полицях вже місяць», – говорить адвокат Кетрін Вуд.

У відповідь на тиск громади, окружний прокурор таки пообіцяв провести розслідування принаймні вже відкритих справ.

Тим часом, законодавці штату Вашингтон розглядають план відмови від програми дострокового звільнення злочинців, які відбувають строк за такі серйозні злочини, як вбивство, викрадення та сексуальну наругу. А це означає, що 12 тисяч ув’язнених можуть бути випущені на свободу без жодного нагляду.

У місті Гайленд Парк, штат Мічиган, місцева електромпанія відключила від електропостачання тисячу чотириста вуличних ліхтарів після того, як місто не заплатило рахунок за електрику.
Всі погоджуються - скорочення потрібні. Втім виглядає, що в кінцевому результаті за нестатки у бюджеті платити доводиться пересічним американцям.

XS
SM
MD
LG