Спеціальні потреби

Актуально

Японська компанія Nintendo представила нову ігрову консоль Wii U

Нещодавно у Лос-Анджелесі пройшла виставка Electronic Entertainment Expo. Саме тут зазвичай представляють останні розробки в галузі комп’ютерних ігор. Одна з найпомітніших новинок – нова ігрова консоль Wii U від японської компанії Nintendo. Wii U приходить на зміну консолі Wii, яка завдяки інноваційній технології дозволила геймерам керувати іграми за допомогою рухів тіла. Новинка підтримує відео високої резолюції, але головна новація – контролер із сенсорним екраном, що реагує на рух гравця. Окрім того гравець може одночасно працювати із зображенням на екрані контролера та екрані телевізора.

Цей нащадок джойстиків минулих років споряджений екраном, який підтримує відео стандартної якості, пульт керування рухом, мікрофон, та камеру, яку можна використовувати для відео дзвінків.
За словами Сінді Гордон, віце-президента Nintendo в Північній Америці нова ігрова консоль змінить те як люди грають в комп’ютерні ігри.

«Передбачена можливість грати на екрані ТВ, як звично, а можна відімкнути телевізор і бачити гру безпосередньо на екрані контролера, при цьому керуючи нею за допомогою цього ж тачскріну, а можна одночасно використовувати обидва екрани. В цьому і полягає магія нового контролеру – він дає змогу повніше зануритись у гру», – каже вона.

За словами Сінді, нова ігрова консоль може привернути до комп’ютерних ігор людей, які раніше не цікавились ними.

В ході експозиції можливості консолі були продемонстровані на декількох прикладах. Спочатку при управління ігровим спорядженням в грі типу екшн, потім – для керування грою-погонею, а також в грі типу шутер та для скеровування удару в симуляторі гри в гольф.

Генеральний директор компанії виробника комп’ютерних ігор «Electornic Arts» Джон Річітелло каже, що він захоплений можливостями, які відкриває нова консоль:

«Ми нетерпляче очікуємо, коли в наші ігри почнуть грати на цій консолі. Лише уявіть, як це грати у футбол на приставці, яка створює одразу два виміри гри – загальний на екрані телевізора і більш особистий, більш детальний та екрані контролера. Ще більш захопливим Wii U може зробити комп’ютерні ігри-шутери».

Під час експозиції також було продемонстровано як за допомогою контролера можна працювати в Інтернет. За прогнозами продажі Wii U розпочнуться між квітнем та груднем 2012-го року. Ціна на новинку поки не називалась. Тим часом експерти вже висловили захоплення новим контролером.

«Нова консоль однаково сподобається і фанатам більш жорстоких ігор і найширшому загалу, який цікавить висока якість зображення, новизна та зручність. З цією приставкою Nintendo поверне собі тих, кого цікавлять шутери та ігри в стилі екшн, не втративши більш цивільну публіку», – каже редактор ігрового блогу Браян Креченте.

Презентація консолі Wii U відбувалсь на фоні безпрецедентного успіху її попередника – приставки Wii, яка протягом двох років є найбільш популярною домашньою ігровою консоллю і далеко випереджає таких конкурентів як Xbox 360 від Microsoft та PlayStation 3 від Sony.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG