Спеціальні потреби

Актуально

Cвіт відзначає День Землі

У четвер країни світу відзначають 40 річницю Дня Землі і закликають до захисту і збереження навколишнього природного середовища.

У Сполучених Штатах адміністрація Обами відзначає річницю цілотижневими подіями по всій країні. З нагоди Дня Землі президент Барак Обама прийматиме у Вашингтоні лідерів захисту довкілля.

Протягом наступних днів, американські посадовці братимуть участь у різних навчальних програмах та громадських акціях. Однотижневі заходи розпочалися в США 17 квітня виставкою на Національному Молі у Вашингтоні екологічно-чистого села. Участь у цьому заході беруть волонтери руху захисників довкілля.

Перше відзначення Дня Землі відбулося у Сполучених Штатах 22 квітня, 1970 року. Його започаткував тодішній сенатор Ґейлорд Нелсон. У той день понад 20 мільйонів людей по всій країні взяло участь у мітингах, на яких вимагали урядових дій для подолання забруднення повітря.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG