Спеціальні потреби

Актуально

Міністерство торгівлі США інформує про зріст економіки на 3,2%

За перші три місяці цього року економіка США зросла на 3,2%. Згідно з оприлюдненим звітом Міністерства торгівлі США, ріст економіки зумовлений збільшенням витрат споживачів.

За даними міністерства це вже третій квартал поспіль американська економіка демонструє показник приросту. Президент Барак Обама назвав це повідомлення великим кроком на шляху до відновлення економіки після важкої рецесії, але додав, що необхідно докладати більше зусиль для створення нових місць праці.

Експерти зазначають, що попри економічний зріст, безробіття залишається на відносно високому рівні і становить 9,7%. Економісти висловили передбачення, що впродовж квітня у США буде створено 180 тисяч місць праці. Втім, внаслідок рецесії у США було втрачено більше восьми мільйонів робочих місць. Найновіші дані про кількість безробітних в країні уряд оприлюднить наступного тижня.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG