Спеціальні потреби

Віце-президент Єгипту розпочав безпрецедентні переговори з опозицією


Омар Сулейман зустрічається з представниками опозиції

Віце-президент Єгипту Омар Сулейман відкрив безпрецедентний діалог з найбільшим у Єгипті опозиційним угрупованням та з представниками інших опозиційних фракцій у намаганнях врегулювати становище в країні, де майже два тижні тому спалахнули народні акції протесту проти уряду.

Сулейман зустрівся у неділю з представниками «Мусульманського братства» і світських опозиційних партій та з незалежними політичними діячами. Чільний лідер «Братства» Мохаммед Мурсі сказав Associated Press, що його угруповання далі вимагає покінчення з 30-річним правлінням президента Госні Мубарака.

Це перші за багато років переговори між офіційним Каїром і «Мусульманським братством» - офіційно забороненим угрупованням, яке надає соціальні послуги бідним єгиптянам, і члени якого обіймають посади у парламенті як незалежні законодавці.

Державне агентство новин Єгипту повідомляє, що учасники сьогоднішніх переговорів домовились створити комітет, до складу якого також входитимуть юристи та політичні діячі. Їхнім завданням буде вивчити пропоновані поправки до конституції.

Сьогодні, вже 13 день поспіль, антиурядові активісти проводять ації протесту на площі «Визволення» у Каїрі. Вони обіцяють залишатися там до часу відставки Мубарака, всупереч урядовим закликам повернутися додому і на роботу.Відео - найголовніше

Церква в пам'ять жертв Голодомору.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00
XS
SM
MD
LG