Спеціальні потреби

Зростання зайнятості у приватному секторі США виявилося менше очікуваного


Нові дані вказують на те, що відновлення економіки йде недостатньо впевнено

У США приватні роботодавці у липні найняли набагато менше працівників, ніж очікувалося, оскільки компанії вичерпали раніше видані кредити, а по всій країні зростає число нових випадків зараження COVID-19. Це підтверджує побоювання, що відновлення американської економіки йде не настільки впевнено.

Хоча інші опубліковані у середу дані показали збільшення активності у сфері послуг, темпи найму у липні знизилися. Ці дані поряд з ростом числа заявок на допомогу з безробіття вказують на те, що темпи зростання зайнятості у липні виявляться нижчими, ніж у червні. Міністерство праці опублікує липневий звіт про зайнятість у п'ятницю.

Національна доповідь по зайнятості ADP показала, що число робочих місць у приватному секторі минулого місяця збільшилася всього на 167 000. Для порівняння, у червні був зафіксований стрибок на 4,314 мільйона. Опитані агентством Reuters економісти прогнозували, що зайнятість у приватному секторі у липні збільшиться на 1,5 мільйона.

У середніх підприємствах, що мають від 50 до 499 співробітників, зайнятість скоротилася на 25 000.Третина працевлаштованого населення країни припадає на Каліфорнію, Техас і Флориду. Ситуація на ринку праці у штатах Середнього Заходу сприятлива, але це може змінитися, оскільки у регіоні відзначений стрибок нових випадків COVID-19.

Тим часом Інститут управління поставками в середу повідомив, що індекс послуг минулого місяця збільшився до 58,1 - найвищого рівня з березня 2019 року. Показник вище 50 вказує на зростання в секторі послуг, на який припадає понад дві третини економічної активності в США.

Дивіться також: Ключові тези слухання кандидата на посаду посла США в Україні Кіта Дейтона

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG