Спеціальні потреби

Актуально

Експерти Конгресу: економіка США повернеться до нормального стану в середині року

Бюджетне управління Конгресу передбачає, що рівень безробіття буде знижуватися в найближчі кілька років

Очікується, що американська економіка буде зростати нормальними темпами у найближче десятиліття, починаючи з середини 2021 року, щойно пандемію коронавірусу буде взято під контроль.

З такими прогнозами виступило бюджетне управління Конгресу.

Непартійне управління повідомило, що, у міру того як мільйони американців вакцинуються проти вірусу, «розширення економіки, яке почалося в середині 2020 року, продовжиться» до 2031 року.

У повідомленні управління говориться, що американська економіка обсягом 20,8 трильйона доларів, найбільша в світі, «за прогнозами повернеться до допандемічного рівня в середині 2021 року і перевершить свій потенціал, тобто максимальний стійкий рівень, на початку 2025 року.

скорочення економіки у США було помітно меншим ніж раніше прогнозувалось, і ймовірно є значно меншим, ніж скорочення інших провідних економік
Американська дослідницька організація "Інститут міжнародної економіки Пітерсона"

За прогнозами управління, безробіття в США, яке склало 6,7 відсотка в грудні, буде поступово знижуватися до 2026 року включно, а число зайнятих людей повернеться до допандемічного рівня у 2024 році.

Представники міністерства праці повідомили, що близько 10 мільйонів з 22 мільйонів працівників, звільнених в результаті пандемії, залишаються без роботи.

Раніше Міністерство фінансів США повідомило, що у 2020-му році економіка США скоротилась на 3.5%. Коментуючи ці дані, американська дослідницька організація "Інститут міжнародної економіки Пітерсона" заявила, що скорочення економіки у США було помітно меншим ніж раніше прогнозувалось, і ймовірно є значно меншим, ніж скорочення інших провідних економік.

Дивіться також: 45 метрів автомагістралі в Каліфорнії змило в океан

45 метрів автомагістралі в Каліфорнії змило в океан. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG