Спеціальні потреби

Актуально

Експерти Конгресу: економіка США повернеться до нормального стану в середині року

Бюджетне управління Конгресу передбачає, що рівень безробіття буде знижуватися в найближчі кілька років

Очікується, що американська економіка буде зростати нормальними темпами у найближче десятиліття, починаючи з середини 2021 року, щойно пандемію коронавірусу буде взято під контроль.

З такими прогнозами виступило бюджетне управління Конгресу.

Непартійне управління повідомило, що, у міру того як мільйони американців вакцинуються проти вірусу, «розширення економіки, яке почалося в середині 2020 року, продовжиться» до 2031 року.

У повідомленні управління говориться, що американська економіка обсягом 20,8 трильйона доларів, найбільша в світі, «за прогнозами повернеться до допандемічного рівня в середині 2021 року і перевершить свій потенціал, тобто максимальний стійкий рівень, на початку 2025 року.

скорочення економіки у США було помітно меншим ніж раніше прогнозувалось, і ймовірно є значно меншим, ніж скорочення інших провідних економік
Американська дослідницька організація "Інститут міжнародної економіки Пітерсона"

За прогнозами управління, безробіття в США, яке склало 6,7 відсотка в грудні, буде поступово знижуватися до 2026 року включно, а число зайнятих людей повернеться до допандемічного рівня у 2024 році.

Представники міністерства праці повідомили, що близько 10 мільйонів з 22 мільйонів працівників, звільнених в результаті пандемії, залишаються без роботи.

Раніше Міністерство фінансів США повідомило, що у 2020-му році економіка США скоротилась на 3.5%. Коментуючи ці дані, американська дослідницька організація "Інститут міжнародної економіки Пітерсона" заявила, що скорочення економіки у США було помітно меншим ніж раніше прогнозувалось, і ймовірно є значно меншим, ніж скорочення інших провідних економік.

Дивіться також: 45 метрів автомагістралі в Каліфорнії змило в океан

45 метрів автомагістралі в Каліфорнії змило в океан. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG