Спеціальні потреби

Уперше за десятки років ранні результати виборів у ключових штатах оприлюднюються ще до закінчення голосування


Slate

Група науковців, журналістів і підприємців із Силіконової Долини перервала багаторічну традицію новинних організацій.

Уперше за десятки років ранні результати виборів у штатах, які не мають чіткої республіканської або демократичної орієнтації, оприлюднюються ще до закінчення голосування.

Десятиліттями новинні організації утримувалися від випуску ранніх результатів президентських виборів у день виборів у так званих «фіолетових» штатах – штатах, в яких жодна з партій не має переважальної підтримки.

Засоби масової інформації остерігалися повідомляти ранні результати через історичні обставини, пояснює видання The New York Times. У певні моменти історії журналісти своїми діями могли мали вплив на результати виборів.

Наприклад, у 1980-му році були звіти про те, що виборці залишили черги на виборчій дільниці у Каліфорнії після того, як телеканал оголосив перемогу Рональда Рейгана ще до того, як виборчі пункти були зачинені. Новина була зроблена після того, як президент Джиммі Картер відступив, і дані не показували зменшення появи виборців на дільницях на Заході, проте президентів телекомпаній ABC, NBC і CBS викликали до Конгресу на численні слухання після того, пише The New York Times.

На цих виборах група науковців, журналістів і підприємців із Силіконової Долини перервала багаторічну традицію репортерів. Вони публікують детальні прогнози того, хто виграє у ключових штатах, протягом усієї доби в день виборів. Інформація з’являється в онлайн-журналі Slate.

"Ласкаво просимо до безпрецедентного експерименту в день виборів - хочете побачити, хто виграє президентські перегони? Стежте в режимі реального часу за прогнозованою явкою виборців від Slate і VoteCastr", говориться на сайті.

Відео - найголовніше

Як пройшов візит Ентоні Блінкена до Києва? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00
XS
SM
MD
LG