Спеціальні потреби

Актуально

Змагання провідних кандидатів на проміжних виборів

Змагання провідних кандидатів на проміжних виборів

Ще перед закриттям виборчих дільниць почали надходити результати опитування виборців. На основі цих результатів експерти роблять передбачення, хто вийде переможцем.

У штаті Кентуккі фаворит «Партії чаювання» Ренд Пол, як здається, переможе у змаганні за місце у Сенаті. Він змагався з демократом Джеком Конвеєм.

У південно-західному штаті Невада нинішній лідер демократичної більшості Сенаті Гаррі Рід змагався з фаворитом «Партії чаювання» консервативною кандидаткою Шерон Енґел. Рід був обраний до Сенату у 1986 році. Проте його популярність різко впала у зв’язку з тим, що банки почали перебирати багато будинків, власники яких не змогли сплачувати іпотечної позики.

У штаті Каліфорнія сенатор-демократ Барбара Боксер змагається на посаду з республіканкою Карлі Фіоріною, колишнім високопоставленим службовцем компанії Г’юлет-Пакард.

У значно кращій ситуації є Барбара Мікульські у штаті Мериленд, яка має значну перевагу над своїм республіканським суперником.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG