Спеціальні потреби

Безробіття в Європі досягло рекордної позначки


За даними звіту ЄС, рівень безробіття у травні досягнув 11 цілих та одної десятої відсотка. Це найвищий рівень з часу запровадження спільної валюти євро у 1999 році. Нині понад сімнадцять мільйонів європейців не мають роботи, а це на два мільйони більше, ніж торік.

Найвищий рівень безробіття переживає Іспанія. Там майже чверть населення не має роботи, при чому безробітними опинилася більше половини молоді.

Разом з тим, за даними одного з економічних досліджень, проведеного фірмою Маркіт Економікс, об’єми виробництва у червні залишились на тому ж рівні – найнижчому з червня 2009 року.

Протягом місяців, економіка Єврозони перебуває у стагнації. Уряди країн запроваджують програми жорсткої економії заради приборкання бюджетного дефіциту. Минулого тижня лідери європейських країн погодились вкласти 150 мільярдів доларів у спеціальний фонд розвитку, покликаного стимулювати ріст економіки регіону. Деякі аналітики прогнозують, що Центральний банк, у намаганнях покращити стан економіки Єврозони, зменшить відсоток на позики від одного відсотка до сімдесяти п’яти сотих процента.
XS
SM
MD
LG