Спеціальні потреби

Актуально

Угорщина змінить закон про ЗМІ на вимогу ЄС

Угорщина змінить закон про ЗМІ на вимогу ЄС

Угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив, що його країна підкоректує закони з мас-медіа, якщо цього захоче Європейський Союз.

Орбан повідомив репортерам у четвер, що угорський закон аналогічний до законів їнших країн ЄС – зокрема Франції, Німеччини та Нідерландів.

І якщо Угорщина внесе поправки до своїх законів, зауважив він, інші країни повинні зробити те ж саме.

Прем’єр-міністр виступав перед іноземними кореспондетами, які зараз відвідують Угорщину, адже країна переймає президентство в ЄС на наступні півроку.

Президент Єврокомісії Жозе Мануел Барозу зазначив, що він отримає пояснення ситуації від Угорщини щодо змін у законі, коли зустрінеться з Орбаном у п’ятницю.

Новий закон із масової інформації в Угорщині передбачає створення нової агенції з питань ЗМІ, яка б моніторила новини на предмет «балансу» та «людського достоїнства».

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG