Спеціальні потреби

Актуально

Боргова криза в Ірландії загострюється

Боргова криза в Ірландії загострюється

Фінансові експерти з Європейського Союзу і Міжнародного валютного фонду розпочнуть розгляд проблем, що стосуються банківського сектору Ірландії.

Міністр фінансів Великобританії Дейвид Осборн сказав, що Лондон готовий допомогти Ірландії, тому що це є, за його висловом, у британських «національних інтересах».

Офіційні особи у Великобританії та Європейському Союзі занепокоєні тим, що фінансові проблеми Ірландії можуть поширитись на такі країни з слабкою економікою, як Португалія й Іспанія.

Державний борг Ірландії сягнув майже 30 відсотків національного обсягу виробництва країни після намагань Дубліну врятувати деякі ірландські банки, що сильно потерпіли через погані кредити під нерухоме майно.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG