Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Іспанії оголосив план скорочення витрат


Прем’єр-міністр Іспанії оголосив пакет скорочення витрат і підвищення податків, який за його твердженням, заощадить країні 80 мільярдів доларів до кінця 2014 року.

Прем’єр Маріано Рахой оприлюднив свій план законодавцям у середу кажучи, що Іспанія стоїть на критично-важливому етапі і, що їй необхідно якнайшвидше покласти край бюджетній кризі.

Пакет включає скорочення зарплатень робітників громадських та комунальних служб та виплат допомоги з безробіття, як також підвищення податків з обороту.

У середу, вулицями Мадрида пройшли сотні гірників та їх прихильників, які протестують проти планів скоротити дотації гірничим компаніям, що, за твердженням вуглекопів, знищить їх промислову галузь. Багато робітників пішки пройшли сотні миль, аби дістатися Мадрида і взяти участь в акції протесту.

За повідомленням, п’ять людей було заарештовано після того, як протестувальники закидали поліцейських камінням та пляшками. У намаганнях розігнати демонстрантів, поліція застосувала проти них гумові кулі.

У вівторок, міністри фінансів країн Єврозони погодились виділити Іспанії 37 мільярдів доларів на порятунок проблемних банків і перенести крайній термін скорочення дефіциту бюджету Іспанії з 2013 року на 2014 рік

Іспанія – четверта найбільша економіка Єврозони, яка сьогодні потерпає від бюджетного дефіциту та складної ситуації у банківському секторі.
XS
SM
MD
LG