Спеціальні потреби

Міністр фінансів США взяв участь у переговорах з європейськими колегами


Міністр фінансів США взяв участь у переговорах з європейськими колегами

Міністр фінансів США Тімоті Ґайтнер взяв участь у Польщі в переговорах з колегами з країн ЄС щодо боргової кризи в єврозоні.

На погляд аналітиків, рідкісна присутність Ґайтнера на цих європейських переговорах свідчить про глибоке занепокоєння США впливом боргової кризи в країнах ЄС на глобальну економіку.

У четвер провідні центральні банки світу домовились про надання додаткових доларових позичок європейським комерційним банкам, які зіткнулися із неспроможністю отримувати позики через залежність від урядів країн, які нездатні сплатити банкам свої борги.

Європейський Центральний банк заявив, що надасть 3-місячну доларову позику банкам єврозони разом з Федеральним резервом США, Банком Англії, Банком Японії та Швейцарським національним банком.

Європейський центральний банк повідомив, що нові позички мають на меті надати комерційним банкам доступ до достатньої кількості американської валюти аж до кінця року.

Це повідомлення вже призвело до подорожчання акцій європейських банків та зростання індексів на європейських фондових біржах.

Підтримка Греції з боку Німеччини та Франції також позитивно вплинула на ринки, переконавши інвесторів, що в найближчий час Греція не буде оголошувати дефолт.

Відео - найголовніше

«Митці у війні». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00
XS
SM
MD
LG