Спеціальні потреби

Актуально

Робітничі протести охопили столиці деяких європейських країн

В Європі спалахнули робітничі протести. У багатьох містах лікарі, працівники транспорту, вчителі і службовці вийшли на вулиці, виступаючи проти заходів урядів для приборкання зростаючої заборгованості.

Поліція в Брюсселі оточила десятки тисяч демонстрантів, які масово прибули до міста, щоб взяти участь у поході на штаб-квартиру Європейського Союзу. Тимчасом Європейська комісія обмірковує пропозиції про штрафування членських країн, які дозволяють зростання заборгованості, щоб фінансувати соціальні програми.

В Іспанії профспілки, які представляють інтереси понад двох мільйонів робітників, розпочали загальний страйк, який спричинив безладдя в міському транспорті та майже зупинив повітряний транспорт. У телевізійних програмах показано, які працівники пішки дістаються на роботу, тоді як сотні інших блокують головну вулицю в Мадриді Ґран-Віа. У Барселоні спокійно, але багато крамниць і установ закриті.

Протести відбуваються також у Греції та Ірландії.

Всі новини дня

Військові експерти: українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу. Відео

Про переваги української армії у контрнаступі ми поговорили із двома американськими військовими експертами. Обидва впевнені - українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу.

В американських містах проходять протести у відповідь на підрив дамби Каховської ГЕС. Відео

У вівторок у Вашингтоні на акцію протесту зібралися біля Білого Дому. Учасники вийшли, щоб привернути увагу до того, що на їхню думку, саме росіяни зруйнували Каховську ГЕС. Протести у відповідь на підрив Каховської ГЕС також відбулись і в найбільшому місті штату Каліфорнія, Лос-Анджелесі.

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів - промислова екологиня. Відео

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів. Про це у коментарі Голосу Америки розповіла промислова екологиня Анна Амбросова.

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:38 0:00

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени – деталі з Конгресу США від Катерини Лісунової.

Речниця Білого дому: Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Відео

Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр, коментуючи підрив Каховської ГЕС.

Більше

XS
SM
MD
LG