Спеціальні потреби

Актуально

Робітничі протести охопили столиці деяких європейських країн

В Європі спалахнули робітничі протести. У багатьох містах лікарі, працівники транспорту, вчителі і службовці вийшли на вулиці, виступаючи проти заходів урядів для приборкання зростаючої заборгованості.

Поліція в Брюсселі оточила десятки тисяч демонстрантів, які масово прибули до міста, щоб взяти участь у поході на штаб-квартиру Європейського Союзу. Тимчасом Європейська комісія обмірковує пропозиції про штрафування членських країн, які дозволяють зростання заборгованості, щоб фінансувати соціальні програми.

В Іспанії профспілки, які представляють інтереси понад двох мільйонів робітників, розпочали загальний страйк, який спричинив безладдя в міському транспорті та майже зупинив повітряний транспорт. У телевізійних програмах показано, які працівники пішки дістаються на роботу, тоді як сотні інших блокують головну вулицю в Мадриді Ґран-Віа. У Барселоні спокійно, але багато крамниць і установ закриті.

Протести відбуваються також у Греції та Ірландії.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG