Спеціальні потреби

У Нігерії екстремісти вбили 45 службовців безпеки


Після «відвідин» бойовиків Боко Гарам
У результаті атаки озброєних осіб на нігерійське містечко Буні-Яді загинуло щонайменше 45 службовців солдатів і поліцейських. Вважається, що нападниками були ісламістські екстремісти угруповання Боко Гарам.

Сотні озброєних бойовиків на машинах і мотоциклах атакували містечко, що розташоване в північно-східному штаті Йобе. Джерело, близьке до нігерійських сил безпеки, повідомило Голосу Америки», що після атаки підтверджено смерть 24 солдатів і 21 поліцейського.

Джерело, яке повідомило про це анонімно, сказало, що нападники забрали танк і багато машин.

Поки що не надійшло повідомлення про жертв серед цивільних.

Репортер «Голосу Америки», який перебуває в північно-східному районі Нігерії, заявив, що екстремісти також атакували людей на дорозі, що веде до міста Майдугурі у штаті Борно.

Водії кажуть, що снайпери чекали за деревами, звідки обстрілювали машини, після чого на них нападали інші бойовики, які ховалися в чагарниках біля дороги.

Хоча президент Нігерії Ґудлак Джонатан обіцяв вдатися до дій проти екстремістів, нігерійські збройні сили неспроможні покласти край дедалі частішим атакам Боко Гарам або іншим силам, які влада звинувачує у відповідальності за атаки.
XS
SM
MD
LG