Спеціальні потреби

На підтримку ЛГБТ Чечні конгресмени США влаштували масштабний Twitter-шторм


Об'єднання американських конгресменів на підтримку рівності прав ЛГБТ, LGBT Caucus, сьогодні через свою офіційну сторінку у Twitter повідомило, що "нинішні події у Чечні дорівнюють потенційному злочину проти людяності". Законодавці також закликали президента Росії Володимира Путіна "зупинити насильство".

Об'єднання законодавців також відзначило, що Білий дім "досі не говорить про масові затримання чоловіків геїв у Чечні".

"Кричущі порушення прав людини відбуваються на очах Білого дому", - твітує LGBT Caucus.

Водночас численні американські законодавці приєднуються до Twitter-шторму на підтримку геїв у Чечні, поширюючи повідомлення під хештегом #EyesOnChechnya.

"Росія має зупинити звірства", - твітує конгресвумен Праміла Джаяпал.

"Ситуація у Чечні має ознаки жахливого злочину проти людяності. Ми маємо зробити більше, щоб захистити ЛГБТ чеченців", - твітує конгресвумен Лоіс Френкель.

"Ніхто не заслуговує жити, боючись переслідування, або смерті тих, кого вони люблять", - пише конгресмен Білл Фостер.

Законодавці також поширюють повідомлення, що у Чечні хочуть "знищити" геїв до 26-го травня.

"Уряд Чечні хоче "знищити" ЛГБТ осіб до 26-го травня. Президент США та Державний департамент мають натиснути на Путіна, щоб припинити звірства", - твітує конгресмен Алан Ловенталь.

​"Повідомляють, що уряд Чечні планує знищити усіх ЛГБТ осіб до 26-го травня. Путін має припинити звірства", - також заявляє конгресмен Адріано Еспаят.

"Звірства проти ЛГБТ чеченців мають припинитись! Росія повинна розслідувати, покарати та захистити!", - твітує впливовий конгресмен Еліот Енґель.

Дивіться також: Звільнення глави ФБР викликало протести під Білим домом і запеклі суперечки на Капітолійському пагорбі

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG