Спеціальні потреби

В жіночих тюрмах Нью-Йорка готують кандидатів наук


Якісна освіта та, відповідно, кращі перспективи працевлаштування роблять своє діло. Жодна із учасниць освітньої програми не повертається до тюрми.

У в’язницях Сполучених Штатів відбуває покарання або чекає на суд два мільйони триста тисяч людей. США світовий лідер за кількістю в’язнів. Понад двісті тисяч ув’язнених - жінки.

Загалом по країні, приблизно третина жінок повертається до в’язниці за п’ять років після відбуття першого покарання. Однак, поміж жінок, які відбули термін ув’язнення у місті Нью-Йорк, де працює програма надання середньої і вищої освіти, статистика повернення засуджених за ґрати, дорівнює майже нулю.

Бедфорд Гиллс – найбільша і єдина у штаті Нью-Йорк в’язниця посиленого режиму, де утримуються жінки. Понад третина засуджених до позбавлення волі, які потрапляють сюди, не можуть читати на рівні середньої школи. В’язниця дає їм ще один шанс – можливість отримати базову середню освіту чи навіть закінчити коледж. Навчання можна продовжити і після відбуття строку покарання.

На відміну від більшості програм для колишніх засуджених, які сприяють працевлаштуванню чи вирішують проблеми з житлом, «Програма Коледж та Громада» допомагає жінкам продовжити процес отримання формальної освіти.

Про успіх «Програми Коледж та Громада» свідчить те, що її учасники не повертаються до в’язниці.

Відео

Відео затримання Навального. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00
XS
SM
MD
LG