Спеціальні потреби

Попередні вибори на Флориді зібрали рекордну кількість виборців


У вівторок розпочалися республіканські праймеріз на Флориді. У виборчому бюлетені залишилося всього чотири претенденти і, як стверджують виборці, серед них вони оберуть того, хто зможе краще, на їхню думку, сприяти економічному зростанню та складе потужнішу конкуренцію чинному президенту Бараку Обамі.

Флорида – штат відпочинку, насолоди та заможних пенсіонерів з Півночі, які приїжджають сюди жити в теплі та комфорті. Але і тут можна побачити ознаки економічної рецесії. В місті Ордандо, де знаходиться всесвітньовідомий Діснейворлд, стоять зачинені збанкрутілі крамниці та будинки, які забрали банки через нездатність їх власників виплачувати житлові позички.

Тож не дивно, що усі кандидати основну увагу присвячують саме питанням економіки. Для прихильниці Ромні – Лючії Мезанчело економіка – найважливіше питання:

«Економіка та робота – це єдине. Він створює робочі місця. Його успіх позначиться і на нас».

Інший виборець – Боб Бомуен – переймається проблемами ринку нерухомості:

«Я маю три будинки тут на Флориді. Вартість кожного з них значно впала. На щастя, я не маю боргів по них, але, якщо б я був змушений продати хоча б один з них, я б втратив багато».

Опонент Ромні Ньют Ґінґрич так само зосереджує свою увагу на питаннях безробіття та знеціненого ринку нерухомості. І його прихильники вірять, що він зможе виправити ситуацію. Серед них – Ван Тен, яка нещодавно була змушена закрити свій салон краси.

Для Кеті Макартур найважливіше питання – створення нових робочих місць:

«Я б хотіла бачити сильнішу Америку, яка б створювала робочі місця не за кордоном, а вдома».

У цьому мешканці Флориди не відрізняються від жителів інших штатів. Але саме вони, у разі, якщо з великою перевагою переможе Мітт Ромні, можуть вирішити, хто буде представляти Республіканську партію на наступних президентських виборах.

XS
SM
MD
LG