Спеціальні потреби

Актуально

До Торонто прибувають світові лідери на два економічні саміти

До Канади прибувають світові лідери для участі у двох самітах – найбільших індустріальних країн і провідних розвинутих країн світу.

Президенти і прем’єр-міністри почали прибувати до Торонто в четвер для участі в саміті Великої вісімки (G-8) і Великої двадцятки (G-20). Серед них є президент Росії Дмитро Медведєв, прем’єр-міністр Японії Наото Кан і прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон.

У статті, що її надрукувала канадська газета «Ґлоб енд Мейл», британський лідер заявив, що обидва саміти повинні бути чимось більшим, ніж нагодою для балачок і що на них слід зробити поступ щодо кількох пріоритетів, таких як глобальна економіка.

Офіційні особи кажуть, що учасники самітів обміркують питання безпеки, але що значна увага буде приділена способам запевнення постійного економічного зростання при одночасних спробах обмежити бюджетні дефіцити.

Президент Барак Обама, як гадають, прибуде до Канади в п’ятницю для розмов з лідерами Великої вісімки в районі Мускока, що на північ від Торонто. В суботу увага зосереджуватиметься на Торонто і переговорах Великої двадцятки. На країни Великої двадцятки припадає 90 відсотків глобального виробництва і 80 відсотків міжнародної торгівлі.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG