Спеціальні потреби

До Торонто прибувають світові лідери на два економічні саміти


До Канади прибувають світові лідери для участі у двох самітах – найбільших індустріальних країн і провідних розвинутих країн світу.

Президенти і прем’єр-міністри почали прибувати до Торонто в четвер для участі в саміті Великої вісімки (G-8) і Великої двадцятки (G-20). Серед них є президент Росії Дмитро Медведєв, прем’єр-міністр Японії Наото Кан і прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон.

У статті, що її надрукувала канадська газета «Ґлоб енд Мейл», британський лідер заявив, що обидва саміти повинні бути чимось більшим, ніж нагодою для балачок і що на них слід зробити поступ щодо кількох пріоритетів, таких як глобальна економіка.

Офіційні особи кажуть, що учасники самітів обміркують питання безпеки, але що значна увага буде приділена способам запевнення постійного економічного зростання при одночасних спробах обмежити бюджетні дефіцити.

Президент Барак Обама, як гадають, прибуде до Канади в п’ятницю для розмов з лідерами Великої вісімки в районі Мускока, що на північ від Торонто. В суботу увага зосереджуватиметься на Торонто і переговорах Великої двадцятки. На країни Великої двадцятки припадає 90 відсотків глобального виробництва і 80 відсотків міжнародної торгівлі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG