Спеціальні потреби

У Вашингтоні проходить міністерська зустріч G8


Міністри закордонних справ країн «Великої вісімки» у Вашингтоні

Міністри закордонних справ «Групи восьми» провідних промислово розвинутих країн світу зустрічаються у Вашингтоні для обговорення низки питань, серед яких: ситуація в Сирії, ядерні переговори з Іраном та плани Північної Кореї запустити ракету.

У ході дводенного засідання вони також мають узгодити порядок денний саміту «Великої вісімки», який відбудеться наступного місяця у президентській відпочинковій резиденції Кемп Дейвид, поблизу Вашингтона.

Державний секретар США Гілларі Клінтон також проводить окремі двосторонні переговори з міністром закордонних справ Франції Аленом Жюппе та главою МЗС Росії Сергієм Лавровим.

Клінтон заявила, що всі країни G8 глибоко стурбовані масштабом насильства і кількістю жертв у людях у Сирії та свідомі проблем, з якими зустрічався спеціальний посланець Кофі Аннан у його намаганнях втілити в життя план припинення вогню.

Серед країн «Великої вісімки», США, Франція та Великобританія закликали президента Башара аль-Асада піти у відставку. Росія надає підтримку Асаду у його боротьбі з опозицією, і продовжує продавати зброю Сирії.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG